24 Ağustos 2007 Cuma

Tarot Nedir ?

TAROT
Yüzyılların eskitemediği en kuvvetli kehanet araçlarından bir tanesi de Tarot'dur. Tarot'un kaynağı hakkında pek çok söylence olmakla birlikte, günümüze kadar ulaşmasında Çingenelerin çok büyük katkısı olmuştur.

Tarot kartları
Tarot kartları 22 tanesi "Büyük", 56 tanesi "Küçük Gizemler" olmak üzere, 78 karttan meydana gelir. Kartlar içerdikleri semboller, kullanılan renkler ve anlattıkları hikayeler ile bizlere anlayabileceğimiz ipuçları sağlarlar.

Ne işime yarayacak?
Burada çok sayıda Tarot açılımını ve farklı Tarot destesini kullanımınıza sunduk. Amacımız, sizin için en uygun açılım yöntemini ve en seveceğiniz, kendinizi rahat hissedeceğiniz desteyi seçerek, sorularınıza cevap bulmanıza yardımcı olmak. Nasıl kullanacağım?
Tarot açılımına başlamadan önce konsantre olmaya, sorunuza yoğunlaşmaya çalışmalısınız. Farklı planlardan haber getiren Tarot kartları bu sanal ortamda da sizinle rahatlıkla uyum sağlayacak ve aradığınız cevabı size sunacaktır.

Kartlara her konuda soru sorabilirsiniz. Ama unutmayın ki, kartlar sizin adınıza karar vermez. Size sonuca ulaşıncaya kadar yaşayabileceğiniz durumlar, değişimler hakkında bilgi sağlarken, sadece rehberlik etmek amacıyla size öneriler getirir.

Her şeye rağmen, ihtiyacınız olan her anahtar size verilecektir.